Zlewozmywaki granitowe – linia Solano

By MariuszMożliwość komentowania Zlewozmywaki granitowe – linia Solano została wyłączona

We wrześniu 2010 r. firma PROMAR wprowadziła nową niezwykle ciekawe i eleganckie  zlewozmywaki granitowe pod marką SOLANO. Solano oznacza ciepły, wilgotny wiatr wiejący ze wschodu, od Morza Śródziemnego, występujący w południowo wschodniej części Hiszpanii. Nazwa ta dokładnie oddaje pierwotne znaczenie tego słowa – na ociekaczu „wyrzeźbione” są piękne łuki, niczym ślady na piasku po wzburzonej wiatrem fali.

Linia SOLANO to kilka modeli zlewozmywaków, z których każdy posiada charakterystyczny motyw fali oraz bardzo praktyczną bardzo dużą okrągłą komorą. Różnorodność kształtów i wielkości powoduje, iż Solano świetnie odnajdzie się w każdej kuchni. Zarówno tam, gdzie jest zmywarka i przeznaczeniem zlewu jest jedynie opłukanie naczyń (Solano 10) jak i tam, gdzie zlewozmywak wykorzystywany jest regularnie do zmywania naczyń oraz osuszania przedmiotów. Na szczególną uwagę zasługuje model Solano 30 przewidziany do szafki narożnej. Ma ciekawy kształt odwróconego trapezu oraz dwa ociekacze po przeciwnych stronach. Takie zlewozmywaki to prawdziwa ozdoba kuchni.
W sklepie internetowym zlewozmywaki dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach, dzięki czemu można idealnie dopasować je do blatu oraz koloru szafek. Zapraszamy na na pewno udane zakupy.

Wyposażenie kuchni
Blue Taste Theme created by Jabox