Archive

For Styczeń, 2011

AquaPure – specjalistyczne filtry do wody pitnej

Możliwość komentowania AquaPure – specjalistyczne filtry do wody pitnej została wyłączona

Oferowane w Polsce filtry marki AquaPure, to selekcjonowana seria produktów wykonywanych w Polsce, przeznaczonych głównie do uzdatniania wody pitnej. W gamie produktów AquaPure można znaleźć wysokiej jakości filtry odwróconej osmozy, zapewniających filtrację wody w zależności od wersji filtra, na wielu stopniach (od 5 do 8 stopni uzdatniania).

  • RO5-AP : Podstawowy filtr do wody pitnej, dedykowany do jej uzdatniania w sytuacji, gdy nie jest konieczna mineralizacja wody. Instalowany głównie w kuchniach, gdzie pobierana woda jest gotowana, w związku z czym jej mineralizowanie jest zbędne
  • RO6-AP : Standardowy system, wyposażony w końcową mineralizację wody. Filtr umożliwia pobieranie wody pitnej – mineralizowanej, oraz podobnie jak RO5-AP wody bez mineralizacji (zapewnia to kranik z dwoma kurkami)
  • RO7-AP : Wersja molekularna, z końcowym filtrem bioceramicznym. Zachowuje w całości funkcjonalność filtra wody pitnej RO6-AP. W systemie zamontowany jest wkład stymulujący przyswajanie tlenu z wody, w konsekwencji czego poprawia się metabolizm. Liniowy filtr bioceramiczny pomaga organizmowi w usuwaniu toksyn i wolnych rodników
  • RO8-AP : Najbardziej rozbudowana wersja filtrów RO AquaPure. Filtr o wszystkich funkcjonalnościach modelu RO7-AP, wyposażony jest dodatkowo w sterylizator bakteriobójczy UV-C, zapewniający usuwanie bakterii i wirusów w 99,999%, co kwalifikuje wodę spożywaną jako bezpieczną biologicznie.

Marka AquaPure to również wysokiej jakości wkłady wymienne, używane w produktach gotowych oraz w wymianach.

Blue Taste Theme created by Jabox